Wyślij wiadomość
Dom

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

profil firmy

 

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 0

 

Ningbo Nide Machinery Equipment Co., Ltd., została założona w 2010 roku, zobowiązując się do dostarczania klientom wysoce zautomatyzowanych, inteligentnych i elastycznych rozwiązań produkcyjnych,i koncentrując się na linii produkcyjnej statora, wirnika i końcowego montażu różnych silników.

 

•rozszerzone przedsiębiorstwo oparte na technologii, koncentrujące się na automatyzacji silników, informacyjności i inteligentnej produkcji;

•Głębokie badanie w dziedzinie nowych urządzeń automatyki napędowej silników energetycznych;

•Zapewnienie usług typu one-stop dla klientów;

• bogate doświadczenie w projektowaniu zautomatyzowanych systemów montażowych, planowaniu i dostosowywaniu w oparciu o indywidualne potrzeby.

 

Koncentruj się na dostarczaniu kompleksowego rozwiązania dla produkcji silników.

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 1

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

Trzy działy biznesowe:

 

1Maszyny do produkcji silników.

2Komponenty silnika.

3Doradztwo techniczne i obsługa pod klucz.

 

W sprawieGłówna działalnośćCelem jest dostarczanie różnego rodzaju maszyn do produkcji silników, w tym maszyn stojących wzdłuż, całkowicie automatycznej linii produkcyjnej armatur i statorów oraz linii montażowej silników.

Drugim elementem jest dostarczanie całej gamy komponentów silnika, takich jak komutator, łożysk kulkowy, szczotka węglowa, papier izolacyjny, wał, magnes, wentylator, osłona silnika itp.

Trzecie działanie polega na zapewnieniu wsparcia technicznego i doradztwa, wsparcia projektów i usług pod klucz dla niektórych producentów silników.

 

 

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 3

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 4

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 5

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 6

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 7

Dzięki dobrej obsłudze, unikalnej filozofii, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości stopniowo zdobywamy zaufanie klientów z całego świata.Nasze produkty są bezpośrednio i pośrednio dostarczane do ponad 50 krajów.Wśród klientów wielu z nich to światowej sławy firmy.

 

 

Status wniosku

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 8

Ningbo Nide Machinery Equipment Co., Ltd.,Jego celem jest zapewnienie klientom na całym świecie kompleksowej obsługi w zakresie produkcji silników.

Włącz silnik, zwróć się do Nide, wszystko będzie łatwe!
Naszym celem jest nie tylko ułatwienie produkcji silników, ale także strajk dla ułatwienia życia.

 

 

Pięć spółek powiązanych

1Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd.www.nide-group.com

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 9

Zlokalizowana w dzielnicy Hi-Tech w mieście Ningbo, ośrodku przemysłowym w Chinach, i korzystając z silnego zespołu technicznego i handlowego, Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd koncentruje się naBadania i rozwój, marketing i sprzedaż, kontrola jakości oraz obsługa posprzedażowa maszynktóre są produkowane przez jej filialne fabryki ((Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd i Jiangsu Xiandian Mechanical Co.,Ltd.

 

Naszym życzeniem jest zapewnienie naszym klientom optymalizowanego kompleksowego pakietu rozwiązań dla produkcji silników.

 

2.Jiangsu Nide Automation Tech Co., Ltd

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 10

Zlokalizowana w Suzhou, zajmująca powierzchnię warsztatu 9 000 metrów kwadratowych, z 102 pracownikami, Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd główniemaszyny do produkcji statoru silnika indukcyjnego, maszyny do wiązania silnika BLDC, maszyny do produkcji zewnętrznych wirników, linia montażowa wirników,linia montażowa silnika i inne zamówione maszyny lub linie produkcyjne.

 

Produkty stosowane głównie w silnikach indukcyjnych jedno- i trójfazowych, silnikach pomp wodnych, silnikach pralek, silnikach klimatyzacyjnych, silnikach wentylatorów, silnikach kompresowych, silnikach elektrycznych rowerowych, silnikach BLDC,silnik serwo, silnik elektryczny samochodowy, itp. Niektóre z naszych produktów są zatwierdzone CE.

 

Ściśle wdrażając system ISO 9001, wyposażony w urządzenia do obróbki wysokiej precyzji, zapewniamy, że nasze produkty spełniają dokładnie potrzeby klientów.

 

3Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd...www.nide-ai.com

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 11

Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd, będąca w 100% własnością Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd, z siedzibą w mieście Ningbo, centrum przemysłowym, koncentruje się głównie na technologia uzwojenia i montażu dla wszystkich rodzajów silników BLDC,włącznie z kamieniem wzdłuż W tym samym czasie tworzymy również niestandardowe maszyny. Maszyny do zaspokojenia potrzeb klientów w dziedzinie produkcji silników.

 

Ścisły system kontroli jakości, a także silny zespół techniczny pozwalają nam zaoferować niezawodne

maszyny dla naszych klientów.

 

Nide... tylko dla ułatwienia, jest starać się nie tylko ułatwić produkcję silników, łatwiejsze dla klienta,

ale także walczyć o przyszłe życie łatwiej!

 

 

4Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd...www.nide-international.com

 

Chiny NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy 12

 

Siedząc w pięknym mieście nad morzem - Ningbo, korzystając z zaawansowanego ośrodka przemysłowego, doskonałego łańcucha dostaw i wygodnego transportu,i zintegrowanie profesjonalnego zespołu z bogatym doświadczeniem w produkcji silników., Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd koncentruje się na dostarczaniuKomponenty silnikowe, jedna platforma dostaw dla naszych klientów.

 

Produkty te obejmują komutator, łożysk kulkowy, wał, szczotkę węglową, papier izolacyjny, ochronę termiczną, magnes, wentylator, osłonę silnika i laminowanie.Zapewniamy również usługę doradztwa technicznego w zakresie produkcji silników, wsparcie projektu i projekt pod klucz.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, rozumiemy dokładnie, czego wymagają klienci.Znaczący zakres produkcji komponentów silnikowych i ścisły system kontroli jakości pozwalają nam dostarczać naszym klientom produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie.Naszym celem jest pomoc klientom w zmniejszeniu męczącego napięcia przy pozyskiwaniu produktów dobrej jakości.

 

 

 

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

 

Ningbo Nide Machinery Equipment Co., Ltd. od około 25 lat eksportuje maszyny i komponenty do ponad 50 krajów.W ciągu tych lat zdobyliśmy dużo doświadczenia.Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom najlepsze dostępne i oszczędne produkty.
 
Październik 2007 Założenie Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd

Siedząc w pięknym nadmorskim mieście - Ningbo, korzystając z zaawansowanego centrum przemysłu, doskonałego łańcucha dostaw i wygodnego transportu oraz integrując profesjonalny zespół z bogatym doświadczeniem w produkcji silników, Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd koncentruje się na dostarczaniu różnego rodzaju części silnikowych dla naszych klientów

 

Produkty obejmują komutator, łożysko kulkowe, wał, szczotkę węglową, papier izolacyjny, zabezpieczenie termiczne, magnes, wentylator, osłonę silnika i laminację.Oprócz tych produktów świadczymy również usługi doradcy technicznego ds. produkcji silników, wsparcie projektowe oraz projekt pod klucz.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie produkcji silników, głęboko rozumiemy, czego dokładnie wymaga klient, znaczna sieć produkcji komponentów silnika i ścisły system kontroli jakości pozwalają nam dostarczać naszym klientom produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie, naszym celem jest pomoc klientom w celu zmniejszenia uciążliwego napięcia związanego z pozyskiwaniem przy jednoczesnym nabywaniu produktów dobrej jakości.

 

Nide pragnie zapewnić klientom na całym świecie kompleksową obsługę w zakresie produkcji silników.Włącz silnik, zwróć się do Nide, wszystko będzie proste!

 

Maj 2010 Założenie Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd
 

Ningbo Nide Machinery Equipment Co., Ltd., kierując się koncepcją zorientowaną na klienta, koncentruje się na stojanie, wirniku i kompletnym montażu różnych silników oraz zapewnia klientom kompleksowe rozwiązania dla wysoce zautomatyzowanej, opartej na informacjach, inteligentnej i elastycznej produkcji.

 

Po latach rozwoju NIDE stopniowo zgromadził pewien wpływ i efekt marki w kraju i za granicą.Obecnie produkty obejmują profesjonalną produkcję nowego stojana i wirnika silnika energetycznego, silnika typu spinka do włosów, automatycznej linii wirnika do odlewania aluminium, silnika bezszczotkowego / silnika BLDC, silnika uniwersalnego, silnika piasty koła itp., Które są stosowane w nowych pojazdach energetycznych, AGD, silniki przemysłowe, silniki pomp wodnych, serwomotory itp. Firma integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż oraz z całego serca obsługuje klientów w kraju i za granicą, dostarczając wartość i osiągając sytuację korzystną dla wszystkich

 

Naszym życzeniem jest zapewnienie naszym klientom zoptymalizowanego pełnego pakietu rozwiązań do produkcji silników.

 

 

Listopad 2013 Założenie Jiangsu Nide Automation Tech Co., Ltd
 
Zlokalizowana w Suzhou, zajmująca powierzchnię warsztatową 9 000 metrów kwadratowych, zatrudniająca 102 pracowników, Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd produkuje głównie stojak wzdłuż maszyny i w pełni automatyczną linię do stojana silnika indukcyjnego, maszyny do produkcji wirników zewnętrznych, linia montażowa wirnika, silnik linia montażowa i inna niestandardowa maszyna lub linia produkcyjna.
 

Produkty są stosowane głównie do jedno- i trójfazowego silnika indukcyjnego, silnika pompy wodnej, silnika pralki, silnika klimatyzacji, silnika wentylatora, silnika sprężarki, elektrycznego silnika rowerowego, silnika BLDC, serwosilnika, elektrycznego silnika samochodowego itp. niektóre z naszych produkty posiadają certyfikat CE.

 

 

Kwi 2018 Założenie firmy Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd


Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd, która jest w całości własnością Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd, z siedzibą w centrum przemysłowym Ningbo, koncentruje się głównie na najnowszej technologii uzwojenia i montażu dla wszystkich rodzajów silników BLDC, w tym kamień wzdłuż maszyny iw pełni automatyczna kompletna linia.W międzyczasie dostosowujemy również niektóre niestandardowe maszyny, aby zaspokoić potrzeby klientów w dziedzinie produkcji silników.

 

Ścisły system kontroli jakości oraz silny zespół techniczny pozwalają nam oferować naszym klientom niezawodne maszyny.Filozofia „Obsługa, zawód, szybka, szczera” pomaga nam zdobyć przychylność klienta.

 

Nide - dla ułatwienia, staraj się nie tylko ułatwić produkcję silników, ułatwić obsługę klienta, ale także ułatwić przyszłe życie!

 
 
 

 

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Nide

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 5000000-5000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%